הפקת פסטיבלים אקטיביים

הפקת פסטיבלים אקטיביים

חברת סוויץ' מתמחה בהפקת אירועים אקטיביים, קטנים עד המונים. אירועי בריאות חווייתיים בחברות ואירגונים, ימי ספורט וכיף בבתי ספר, מועדוני ספורט ומתנסים, עיריות ומועצות. אנו נדאג להביא אליכם את כל הציוד הספורט, המאמנים, המנחים, ההגברה, וכל מה שצריך להפקת אירוע מוצלח.

 

מגוון הפעילות אדיר: שקי אגרוף, תיפוף על כדורי פיטבול, בודי פאמפ, מדרגות, מתנפחים, ועוד הרבה אטרקציות ומתקני ספורט. חברת סוויץ' תלווה אתכם משלב התכנון ועד הפירוק עם המון ידע וניסיון של מעל 20 שנה בהפקת אירועים.

 

הפקת אירוע אקטיבי חווייתי מצריכה שילוב של הבנה מעמיקה בהפקות אירועים ויידע מקצועי רב בתחום הכושר לסוגי הקהל השונים. לא כל מאמן יודע להעביר "טעימה" חווייתית לקהל הטרוגני במהלך אירוע ולא כל תחנה מתאימה לזו שלידה (איך לשלב בין משחקי הכדור המסורתיים לבין טרנדים חדשניים ומדליקים).

 

 

קידום ופרסום

מי הקהל האקטיבי שלכם ?חברות רבות "מדברות" היום שפה של בריאות ואורח חיים אקטיבי. צוות סוויץ' יעזרו לכם לפגוש את קהל המטרה שהגדרתם ומציאת התחום האקטיבי הנכון למוצר שלכם. כשרוצים לחבר בין מוצר ותחום אימון, צריך לראות שבאמת החיבור הינו נכון. נשמח להביא את נסיוננו באימוני Out Door ו In Door וכן לחבר לשיחה תזונאים, במידה ועדיין לא קיימים אצלכם בחברה, על מנת לדייק בשפת הפניה.

 

נשמח לארח אתכם ולשלב את המוצרים שלכם באירועי בריאות שוטפים שאנו מקימים. בין אם מדובר בילדים, נוער או אוכלוסיה מבוגרת, אנחנו נעזור לכם לפגוש אותם בפסטיבלים המוניים, ימי סטודנט, אירועים המוניים, וכדומה.

 


צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם: